Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Chcesz zapisać się na naukę jazdy konnej?

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły!

Twój adres e-mail:

Twoja wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania zgodnie z Polityka Prywatności

 

Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Nauka jazdy konnej

​​​​​​​​​​​​​​

Grafik atrakcji

Cennik atrakcji

Strona główna

Powrót

Zapraszamy na naukę jazdy konnej do Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek!

 

Czekają na Was niezapomniane emocje związane z pierwszymi krokami stawianymi w jeździectwie lub ich rozwojem oraz towarzystwo pięknych zwierząt - mieszkańców naszej stajni. 

 

Zajęcia prowadzi Monika Piskorz - instruktorka jazdy konnej z ponad 30-letnim doświadczeniem. Monika dba o to, by każde zajęcia odbywały się w bezpiecznej atmosferze, pełnej pozytywnych emocji, edukacji i zabawy. 

 

Program nauki dopasowany jest zarówno do osób w rożnym stopniu zaawansowanych, jak i początkujących - rozpoczynających swoją przygodę z jazdą konną. Prowadzimy zajęcia na lonży, uczymy jak samodzielne przygotować konia do jazdy (czyszczenie, siodłanie). Pokazujemy jak prawidłowo "sterować" zwierzęciem. Uczymy i doskonalimy jazdę w stępie, kłusie i galopie. Szlifujemy płynność i równowagę w jeździe. pokazujemy jak zachowywać prawidłową postawę ciała. W zależności od tego, czy pozostaniesz na etapie rekreacyjnym, czy też przejdziesz do etapu sportowego - rozwijamy Twoje umiejętności w profesjonalnym treningu ujeżdżeniowym. 

 

Jazda odbywa się na ogrodzonym placu. W stajni czekają na Was trzy konie i trzy kucyki. 

 

Chętnych na rozwijanie pasji lub wprowadzenie w jej świat swoich pociech zapraszamy do kontaktu - odpowiemy na wszystkie Wasze pytania związane z nauką jazdy konnej w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek.

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!