Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!

Andrzejkowa zabawa w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

17 października 2023

Zbliżają się Andrzejki, jedno z najbardziej tajemniczych i fascynujących świąt w polskiej tradycji. To wyjątkowa okazja do spotkania się z przyjaciółmi, rozluźnienia się i przede wszystkim – rozrywki! Dlaczego warto wziąć udział w andrzejkowej zabawie? Oto kilka powodów, które przekonają Was do włączenia się w to magiczne święto.

 

Wyjątkowy dzień wróżb

 

Historia Andrzejek sięga wieków wstecz. Noc z 29 na 30 listopada była uważana za magiczną w dawnych wierzeniach ludowych, a ludzie w tej nocy podejmowali różnego rodzaju wróżby, aby poznać przyszłość. Obecnie Andrzejki to okazja do świętowania i zabawy. Tradycja ta jest ważną częścią polskiego folkloru i kultury, a jej głównym celem jest spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w atmosferze radości i wspólnego świętowania. 

 

Niesamowita atmosfera

 

Andrzejki to przede wszystkim niezwykła aura. Magiczny nastrój sprawia, że nawet najbardziej sceptyczni ludzie zaczynają wierzyć w tajemnicze siły. To idealny dzień i noc na to, by w towarzystwie przyjaciół wziąć udział w zabawie do rana! 

 

Wieczór integracji i dobrej zabawy

 

Wspólne tańce i śmiech sprawią, że to święto będzie miało wyjątkowe miejsce w Waszych sercach. To dobra okazja do nawiązania nowych znajomości i pogłębienia relacji z przyjaciółmi i rodziną.

 

Tradycja, która trwa

 

Andrzejki to jedno z tych świąt, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. To nie tylko zabawa, ale także element naszej kultury i tradycji. Biorąc udział w andrzejkowej zabawie, uczestniczysz w kontynuacji wiekowych zwyczajów.

 

Andrzejki 2023 w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

 

Gotów na przeżycie niezapomnianej andrzejkowej nocy w magicznej atmosferze? Zapraszamy Was do Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Będziemy bawić się przy najlepszych utworach, serwując przepyszne jedzenie, które zachwyci Twoje podniebienie.

 

Magia Andrzejek w towarzystwie przyjaciół i bliskich. Dołącz do nas i razem stwórzmy wyjątkową andrzejkową noc, która na długo pozostanie w Waszej pamięci. Czekamy na Was!

 

KIEDY? 

25.11.2023, sobota

start: 19:00, zakończenie: 4:00

 

MENU

Kolacja serwowana (przystawka, danie gorące, deser)

Dwa dania gorące serwowane

Dwa dania gorące w bufecie

Ciasta, owoce

Słodki bufet

Napoje zimne bez ograniczeń

Butelka wódki 0.5L lub wina na parę

 

DODATKOWO

Alkohole w promocyjnych cenach

 

OPRAWA MUZYCZNA

DJ Criss Sound

 

CENA: 250 zł / osoba

 

REZERWACJA MIEJSC:

721-913-635 | 14-615-27-00

katarzynabachowska@centrumborek.pl

recepcja@centrumborek.pl

Do zobaczenia!

 

ANDRZEJKI 2023 BRZESKO, BOCHNIA.