Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Chcesz wypocząć blisko natury?

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj pobyt!

Twój adres e-mail:

Twoja wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania zgodnie z Polityka Prywatności

Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Zobacz cennik

Czas na odpoczynek

 

 

Przyjeżdżając do Centrum Aktywnego Wypoczynku łatwo wpaść w wir atrakcji, jakie Wam oferujemy. Po całym dniu przychodzi jednak pora na relaks - zadbaliśmy o to, by jego jakość była najwyższa.

Dla Ciebie

i Twoich bliskich

 

 

Przygotowaliśmy 150 miejsc noclegowych w 50 pokojach. Do Waszej dyspozycji oddajemy 13 domków, z których każdy posiada sypialnie oraz łazienkę. Z naszej bazy noclegowej skorzystać możecie przez cały rok. 

 

Domki położone są nieopodal niewielkiego jeziora. Znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z dwóch sal weselnych: restauracji Aquarius oraz placu zabaw. Od drugiej z sal - Stodoły - dzieli ich około 300m. Jest to udogodnienie dla par młodych i ich bliskich, którzy z chęcią pozostają na naszym obiekcie, przedłużając świętowanie wyjątkowego czasu. 

 

Goszcząc Was, cały czas jesteśmy tuż obok - służąc pomocą i radą w zakresie atrakcji, menu czy ciekawych miejsc w okolicy, które warto odwiedzić. Recepcja, w której spotkacie nas najczęściej, znajduje się obok parkingu (około 300 metrów od domków). Przez cały okres Waszego pobytu u nas, jesteśmy dostępni także pod telefonem. 

 

Dla dzieci i młodzieży, goszczącej u nas podczas wycieczek i zielonych szkół, do dyspozycji oddajemy także pawilon, z miejscami noclegowymi oraz świetlicą. Jego struktura to 3 pokoje dwuosobowe oraz 12 pokoi czteroosobowych (łóżka piętrowe).

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!