Catering wigilijny

 

 

 

Święta Bożego Narodzenia to czas spędzony w gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół. Jednak organizacja świątecznego spotkania niejednokrotnie równa się z godzinami spędzonymi na zakupach i w kuchni. 

 

Pragnąc ułatwić i umilić Wam świąteczny czas, przygotowaliśmy specjalną ofertę dań wigilijnych na wynos.

 

Zamów tradycyjne potrawy świąteczne w CAW Borek, odbierz je i ciesz się ich wyjątkowym smakiem przy wigilijnym stole.

Zobacz ofertę

Czekamy na Ciebie!

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.

Własne zaplecze gastronomiczne​

 

 

Charakterystyczną cechą Centrum Aktywnego Wypoczynku, często podkreślaną przez gości, jest doskonała kuchnia. Nic w tym dziwnego - odpowiadają za nią doświadczeni kucharze, którzy dbają o to, by jakość składników była na jak najwyższym poziomie. Produkty pozyskujemy od lokalnych dostawców, co jeszcze bardziej podnosi wartość przyrządzanych posiłków. 

 

Kucharze oraz nasza kelnerska załoga ogromną wagę przykładają także do estetyki ułożenia posiłków - zarówno na pojedynczym talerzu dla każdego gościa jak i na stole. Wszystkie posiłki wydawane przez naszych kucharzy to połączenie niesamowitego smaku, zapachu i wyglądu. 

 

Niezwykły talent naszego gastronomicznego zespołu przekłada się także na niezliczoną ilość pomysłów na nowe dania, przyrządzane według własnych, autorskich przepisów.

 

Wszystko to wpływa na bogate menu, które oferujemy naszym gościom. 

Swo​​​​​​bodna atmosfera

Z wielką przyjemnością wspieramy Was w realizacji Waszych pomysłów. Cechuje nas elastyczność. Zapewniamy profesjonalną obsługę. A gdy macie pytania - zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Szef kuchni

Tomasz Fikas

Łukasz Gawor

Główny kucharz

Sebastian Trąba

Kucharz

Dlaczego warto nas wybrać?

 

 

Organizujesz przyjęcie weselne, warsztaty, imprezę integracyjną czy duży event? A może po prostu chcesz przyjechać do nas i odpocząć?

Zobacz, co czeka Cię na miejscu!

O #cawborek

 

 

 

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek to blisko 17 hektarowy teren z wieloma atrakcjami, dwiema restauracjami oraz bazą noclegową. 

 

Od Krakowa dzieli nas tylko 50 km co sprawia, że nasi goście to osoby, szukające ucieczki od miejskiego zgiełku. Na miejscu czeka na nich spokój, cisza i przestrzeń oraz mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu.

 

Malownicze położenie, swobodna atmosfera oraz doskonałe zaplecze gastronomiczne zachęca do organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych, konferencji czy eventów o charakterze masowym. 

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego rodzaju wydarzeń, bezpośrednio przekłada się na zadowolenie gości. Wspieramy, podpowiadamy. Dbamy o to, by czas spędzony w naszym ośrodku i przyjęcie, które u nas organizujecie był dokładnie taki, jak zaplanowaliście. 

Z dala od zgiełku miast. W towarzystwie zachodów słońca, szumu drzew i gwieździstego nieba. To tutaj leży Centrum Aktywnego Wypoczynku. Miejsce, w którym celebrowana jest miłość i przyjaźń, dzielony uśmiech i szczęście. 

Twój adres e-mail:
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Skontaktuj się z nami 

Doskonała kuchnia

 

Restauracja Aquarius i restauracja Stodoła to miejsca,
w których czeka pyszne jedzenie, serwowane przez doświadczonych, od lat współpracujących z nami kucharzy.

Stylowa przestrzeń

 

Nasze sale weselne zaprojektowane zostały w stylu boho, rustykalnym. Znajdziecie na nich mnóstwo drewna i światła pochodzącego z podwieszonych u ich sufitu girland.

Doświadczony zespół

 

Organizacją przyjęć weselnych, okolicznościowych

i eventów zajmujemy się już od 20 lat - taki staż ma większość naszej załogi. Oferujemy wsparcie i porady. Dbamy o to, by wszystko poszło po Waszej myśli.

Malownicza lokalizacja

 

Nasz obiekt otaczają lasy i łąki. Ich namiastkę, znajdziecie

w ogrodzie. Jesteśmy także doskonałą bazą wypadową do atrakcji w okolice. Kopalnia Soli w Bochni czy Puszcza Niepołomicka oddalone są od nas zaledwie

o 20 km.

Ogród pełen atrakcji

 

Cechą charakterystyczną naszego ośrodka jest ogromny teren, który zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Jezioro, plac zabaw, tor gokartowy, mini zoo. To tylko niektóre z nich!

km od Krakowa

30 minutowy dojazd autostradą A4 i obszerny parking na miejscu.

50

hektarów terenu

pełnego atrakcji, spacerowych ścieżek, zieleni i słońca,

17

miejsc noclegowych

w 50 pokojach, w 13 domkach

150

W otoczeniu natury

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Dołącz do nas!