Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

W otoczeniu natury

150

miejsc noclegowych

w 50 pokojach, w 13 domkach

17

hektarów terenu

pełnego atrakcji, spacerowych ścieżek, zieleni i słońca,

50

km od Krakowa

30 minutowy dojazd autostradą A4 i obszerny parking na miejscu.

Ogród pełen atrakcji

 

Cechą charakterystyczną naszego ośrodka jest ogromny teren, który zachęca do aktywności na świeżym powietrzu. Jezioro, plac zabaw oraz tor gokartowy. To tylko niektóre z nich!

Malownicza lokalizacja

 

Nasz obiekt otaczają lasy i łąki. Ich namiastkę, znajdziecie

w ogrodzie. Jesteśmy także doskonałą bazą wypadową do atrakcji w okolice. Kopalnia Soli w Bochni czy Puszcza Niepołomicka oddalone są od nas zaledwie

o 20 km.

Doświadczony zespół

 

Organizacją przyjęć weselnych, okolicznościowych

i eventów zajmujemy się już od 20 lat - taki staż ma większość naszej załogi. Oferujemy wsparcie i porady. Dbamy o to, by wszystko poszło po Waszej myśli.

Stylowa przestrzeń

 

Nasze sale weselne zaprojektowane zostały w stylu boho, rustykalnym. Znajdziecie na nich mnóstwo drewna i światła pochodzącego z podwieszonych u ich sufitu girland.

Doskonała kuchnia

 

Restauracja Aquarius i restauracja Stodoła to miejsca,
w których czeka pyszne jedzenie, serwowane przez doświadczonych, od lat współpracujących z nami kucharzy.

Skontaktuj się z nami 

Twój adres e-mail:
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Z dala od zgiełku miast. W towarzystwie zachodów słońca, szumu drzew i gwieździstego nieba. To tutaj leży Centrum Aktywnego Wypoczynku. Miejsce, w którym celebrowana jest miłość i przyjaźń, dzielony uśmiech i szczęście. 

O #cawborek

 

 

 

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek to blisko 17 hektarowy teren z wieloma atrakcjami, dwiema restauracjami oraz bazą noclegową. 

 

Jesteśmy zlokalizowani tuż obok Bochni. Od Krakowa dzieli nas tylko 50 km co sprawia, że nasi goście to osoby, szukające ucieczki od miejskiego zgiełku. Na miejscu czeka na nich spokój, cisza i przestrzeń oraz mnóstwo aktywności na świeżym powietrzu.

 

Malownicze położenie, swobodna atmosfera oraz doskonałe zaplecze gastronomiczne zachęca do organizacji przyjęć weselnych i okolicznościowych, konferencji czy eventów o charakterze masowym. 

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego rodzaju wydarzeń, bezpośrednio przekłada się na zadowolenie gości. Wspieramy, podpowiadamy. Dbamy o to, by czas spędzony w naszym ośrodku i przyjęcie, które u nas organizujecie był dokładnie taki, jak zaplanowaliście. 

Dlaczego warto nas wybrać?

 

 

Organizujesz przyjęcie weselne, warsztaty, imprezę integracyjną czy duży event? A może po prostu chcesz przyjechać do nas i odpocząć?

Zobacz, co czeka Cię na miejscu!

Kucharz

Sebastian Trąba

Główny kucharz

Łukasz Gawor

Tomasz Fikas

Szef kuchni

Swo​​​​​​bodna atmosfera

Z wielką przyjemnością wspieramy Was w realizacji Waszych pomysłów. Cechuje nas elastyczność. Zapewniamy profesjonalną obsługę. A gdy macie pytania - zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Własne zaplecze gastronomiczne​

 

 

Charakterystyczną cechą Centrum Aktywnego Wypoczynku, często podkreślaną przez gości, jest doskonała kuchnia. Nic w tym dziwnego - odpowiadają za nią doświadczeni kucharze, którzy dbają o to, by jakość składników była na jak najwyższym poziomie. Produkty pozyskujemy od lokalnych dostawców, co jeszcze bardziej podnosi wartość przyrządzanych posiłków. 

 

Kucharze oraz nasza kelnerska załoga ogromną wagę przykładają także do estetyki ułożenia posiłków - zarówno na pojedynczym talerzu dla każdego gościa jak i na stole. Wszystkie posiłki wydawane przez naszych kucharzy to połączenie niesamowitego smaku, zapachu i wyglądu. 

 

Niezwykły talent naszego gastronomicznego zespołu przekłada się także na niezliczoną ilość pomysłów na nowe dania, przyrządzane według własnych, autorskich przepisów.

 

Wszystko to wpływa na bogate menu, które oferujemy naszym gościom. 

Informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych znajdziesz w polityce prywatności.

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!

Zobacz ofertę

Catering wigilijny

 

 

 

Święta Bożego Narodzenia to czas spędzony w gronie najbliższych, rodziny i przyjaciół. Jednak organizacja świątecznego spotkania niejednokrotnie równa się z godzinami spędzonymi na zakupach i w kuchni. 

 

Pragnąc ułatwić i umilić Wam świąteczny czas, przygotowaliśmy specjalną ofertę dań wigilijnych na wynos.

 

Zamów tradycyjne potrawy świąteczne w CAW Borek, odbierz je i ciesz się ich wyjątkowym smakiem przy wigilijnym stole.