Czekamy na Ciebie!

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Powrót

Strona główna

Złoty heksagon

Cieszący się coraz większą popularnością geometryczny łuk ślubny to doskonała dekoracja miejsca Pary Młodej lub tła do zdjęć dla gości. Sprawdzi się zarówno na sali weselnej jak i w plenerze - podczas ceremonii ślubnej. Ozdobiony zielenią lub trawami pampasowymi, potrafi dopasować się do każdego klimatu wesela. W parze z neonowym napisem ledowym stworzy wyjątkową dekorację, która na długo zapadnie w pamięć Wam i Waszym gościom.

Cena: 150 zł/sztuka

Zestawy

Napis neon led

Razem lepiej

Doskonale podkreśli i rozświetli Wasze miejsce, nada mu dodatkowego uroku, zachwyci gości. Uwielbiany przez fotografów. Jako tło sprawdzi się w dzień i w nocy, na sali lub w plenerze. Pięknie prezentuje się zarówno na drewnianej ściance jak i heksagonie. 

Cena: 200 zł 

Drewniana ścianka + makrama

300 zł

Heksagon + napis led

300 zł

Transparentne podtalerze

Stół weselny w nowym, ponadczasowym wymiarze. Nasze transparentne podtalerze sprawią, że goście będą zaskoczeni niesamowitą estetyką ich miejsca. Pasują zarówno do aranżacji w stylu boho, rustykalnym, jak i vintage czy glamour.

Cena: 4 zł/sztuka

Czarne obrusy

Klasyka i elegancja to dwa słowa najlepiej określają te niestandardowe, choć coraz częściej spotykane kolory tkanin na stołach. Rezygnacja z klasycznej bieli sprawi, że goście na długo zapamiętają wystrój Waszego wesela. Czarne obrusy w zestawieniu z białymi pokrowcami stworzą idealny kontrast i nadadzą sali nietuzinkowego charakteru.

Cena: 20 zł/sztuka

Drewniana ścianka

Ścianka, która idealnie wkomponuje się w klimat naszych rustykalnych wnętrz. Sprawdzi się zarówno jako tło za stołem Państwa Młodych, jak i miejsce do zdjęć dla gości. Zieleń, pampasowe trawy, makrama, girlandy lub neonowe napisy, w które będziecie mogli ją ubrać, dodadzą jej niesamowitego uroku.

Cena: 250 zł

Dekoracje do wynajęcia

 

 

Poznaj naszą ofertę!

Makrama

Pleciona ręcznie makrama stanowi wyjątkową dekoracje miejsca Państwa Młodych, ścianki do zdjęć dla gości a nawet słodkiego stołu. Idealnie wpasuje się w klimat boho, rustykalny lub naturalny. Sprawdzi się także jako tło do ceremoni ślubnych w plenerze.

Cena: 100 zł

Twój adres e-mail:
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Skontaktuj się z nami 

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Dołącz do nas!