Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!

Dlaczego catering świąteczny to dobry pomysł? 

10 grudnia 2022
Zapraszamy na naukę jazdy konnej w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Jazda konna w okolicach Bochni, Brzeska, Krakowa.

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jedną z kwestii, która w tym okresie spędza nam sen z powiek jest wigilijne menu. Przygotowanie potraw świątecznych pochłania mnóstwo czasu. Zwłaszcza, gdy nie jesteśmy w stanie zaplanować ich z odpowiednim wyprzedzeniem i decydujemy się pozostawić wszystko na tak zwaną ostatnią chwilę. Takie postanowienie, wraz z upływem dni, wiąże się ze wzrostem świątecznej gorączki. Czy da się jej uniknąć?

 

Wigilia bez stresu

 

Sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zamówienie cateringu wigilijnego. Nie da się ukryć, że w ostatnich latach zyskuje on coraz większą popularność. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na oszczędność czasu. Godziny przeznaczone zazwyczaj na zakupy, gotowanie, pieczenie i sprzątanie, mogą być spędzone z rodziną na wspólnym ubieraniu choinki, dekorowaniu domu lub mieszkania czy pakowaniu prezentów. Catering to także bardzo wygodne rozwiązanie dla zapracowanych osób. Nie zapominajmy, że wigilia jest dniem pracującym, w którym mimo skróconego czasu dzieje się tak wiele, że każde załatwienie dodatkowych spraw będzie na wagę złota. 

 

Dużo, smacznie i bez marnotrawienia 

 

Charakterystyczny już dla naszych świątecznych stołów efekt to obfitość zarówno w rodzaje potraw jak i ich ilości. W ferworze kuchennych prac często zdarza nam się przygotować ich zbyt wiele. Zamawiając potrawy na wynos, wiedząc ile bliskich odwiedzi nas w wigilijny wieczór, możemy z łatwością dobrać ich odpowiednią liczbę i rodzaj. Dzięki temu unikamy nadmiernego zapasu potraw, który zazwyczaj pojawia się podczas samodzielnego przygotowywaniu posiłków, a który ostatecznie po kilku dniach ląduje w koszu. 

 

Catering wigilijny dla firm

 

Wigilia dla pracowników na ostatnią chwilę? To da się zorganizować! Zwłaszcza, jeśli pod uwagę brane jest biuro. W takim wypadku nie trzeba martwić się o rezerwację miejsca w restauracjach. Wystarczy wybór odpowiedniego, świątecznego menu i oczywiście oprawa spotkania. Z pomocą przychodzą restauracje, oferując bożonarodzeniowe posiłki na wynos. Decydując się na catering warto wziąć pod uwagę różnorodność dań oraz opinie dotyczące danego miejsca. 

 

Świąteczne potrawy na wynos w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

 

Zamówienie wigilijnych potraw w restauracji niesie za sobą nie tylko oszczędność czasu i kosztów. To także gwarancja dobrego smaku serwowanych bliskim potraw. Co więcej, mając wśród swoich bliskich osoby będące na konkretnych dietach lub alergiach pokarmowych, możesz skontaktować się z nami celem dopasowania potraw.

 

Nasza propozycja menu to zarówno tradycyjne posiłki, takie jak barszcz czerwony, karp panierowany, uszka, pierogi czy krokiety i wiele innych, które sprawdzą się w wigilijny wieczór ale nie tylko! Sałatka jarzynowa czy półmisek pieczonych mięs i rolad będzie idealnym dodatkiem dla pierwszego i drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia. W naszym menu nie zabrakło też nietuzinkowych pozycji, takich jak stek z łososia na salsie z kukurydzy i dorsz duszony w curry warzywnym, które z pewnością podbiją podniebienia (i serca) gości. 

 

Poznaj nasza ofertę świątecznych dań na wynos