Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Skontaktuj się z nami 

Twój adres e-mail:

Twoja wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania zgodnie z Polityka Prywatności

 

Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!

Zielone serwety

 

W komplecie z zielonymi obrusami pięknie komponować się będą zielone serwety. Jeśli natomiast postawicie na standardowe - białe obrusy - nasze serwety mogą stanowić kolejny element dekoracji Waszego przyjęcia, gdzie dominuje ten głęboki

i przyciągający uwagę kolor.

 

Cena: 2zł/sztuka

Drewniany bar o ruchomej konstrukcji będzie stanowić doskonałe uzupełnienie przestrzeni naszych sal. Jednak przede wszystkim jest to alternatywa dla stołów z alkoholami, która nie tylko nada nowoczesnego charakteru ale i - dzięki podświetlanemu napisowi - będzie jasną wskazówką dla gości poszukujących kolorowych trunków.

 

Cena: 150zł

Bar mobilny

Pleciona ręcznie makrama stanowi wyjątkową dekoracje miejsca Państwa Młodych, ścianki do zdjęć dla gości a nawet słodkiego stołu. Idealnie wpasuje się w klimat boho, rustykalny lub naturalny. Sprawdzi się także jako tło do ceremoni ślubnych w plenerze.

 

Cena: 100zł

Makrama

Ścianka, która idealnie wkomponuje się w klimat naszych rustykalnych wnętrz. Sprawdzi się zarówno jako tło za stołem Państwa Młodych, jak i miejsce do zdjęć dla gości. Zieleń, pampasowe trawy, makrama, girlandy lub neonowe napisy, w które będziecie mogli ją ubrać, dodadzą jej niesamowitego uroku.

 

Cena: 250zł

Drewniana ścianka 

Ledowy napis podkreśli i rozświetli Wasze miejsce, nada mu dodatkowego uroku, zachwyci gości. Uwielbiany przez fotografów. Jako tło sprawdzi się w dzień i w nocy, na sali lub w plenerze. Pięknie prezentuje się zarówno na drewnianej ściance jak i heksagonie.

 

Cena: 200zł

Napis Led ,,Razem lepiej''

Cieszący się coraz większą popularnością geometryczny łuk ślubny to doskonała dekoracja miejsca Pary Młodej lub tła do zdjęć dla gości. Sprawdzi się zarówno na sali weselnej jak i w plenerze - podczas ceremonii ślubnej. Ozdobiony zielenią lub trawami pampasowymi, potrafi dopasować się do każdego klimatu wesela. W parze z neonowym napisem ledowym stworzy wyjątkową dekorację, która na długo zapadnie w pamięć Wam i Waszym gościom

 

Cena: 150zł

Złoty heksagon

Powitanie wszystkich gości to nie lada wyzwanie. Zanim przejdziecie do życzeń i krótkich rozmów z każdym z nich, tablica przed wejściem stanowić będzie miły akcent w przekazaniu podziękowań za ich obecność. Plan stołów pomoże w sprawnym rozmieszczeniu gości, a dodatkowo, będzie pełnić rolę dekoracji.

 

Cena: 70zł/zestaw

Tablice powitalne

 

i plan stołów

Stół weselny w nowym, ponadczasowym wymiarze. Nasze transparentne podtalerze sprawią, że goście będą zaskoczeni niesamowitą estetyką ich miejsca. Pasują zarówno do aranżacji w stylu boho, rustykalnym, jak i vintage czy glamour.

 

Cena: 4zł/sztuka

Transparentne podtalerze

Zielone serwety

W komplecie z zielonymi obrusami pięknie komponować się będą zielone serwety. Jeśli natomiast postawicie na standardowe - białe obrusy - nasze serwety mogą stanowić kolejny element dekoracji Waszego przyjęcia, gdzie dominuje ten głęboki

i przyciągający uwagę kolor.

Kolorowe obrusy 

Oferujemy szeroki wybór czarnych i zielonych obrusów, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Czarny i zielony to kolory, które zawsze są w modzie i dodają wnętrzu elegancji i charakteru. Są wszechstronne, pasują do każdego stylu aranżacji, od klasycznego po nowoczesny, a do tego łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Cena: 30zł

 

 

 

Dekoracje do wynajęcia

 

Strona główna

Powrót