Miejsce godne zaufania

 

 

Od lat wspieramy firmy w organizacji eventów na naszym obiekcie. Doświadczenie oraz profesjonalna obsługa przekłada się na ich zadowolenie

i powroty do Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek.

Wigilia dla firm

 

Kamil Rudnik

Dyrektor Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek

kamilrudnik@centrumborek.pl

+48 693 726 857

 

imprezy@centrumborek

+48 12 615 27 00

Zobacz ofertę

Intensywny rok, mnóstwo zrealizowanych projektów, plany na kolejne miesiące a w tle... przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

 

Wigilia firmowa to idealna okazja na wzmocnienie relacji między współpracownikami i doładowanie pozytywną energią w magicznej, świątecznej atmosferze. 

 

Zorganizuj to wyjątkowe spotkanie w Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek. Spraw, by Twoi pracownicy mogli poczuć klimat i radość Świąt! 

 

Przygotowaliśmy dla Was specjalne, bożonarodzeniowe menu i świąteczną oprawę spotkania. Wigilijny stół pełen będzie smaków kuchni polskiej, których smak i aromat zostanie w pamięci na długo. 

Organizujesz wigilie w swoim biurze i chcesz abyśmy dostarczyli wybrane zestawy do Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły!

Czekamy na Ciebie!

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny mogące pomieścić do 230 os oraz namiot typu Flex, mieszczący do 800 osób. 

 

Posiadamy 150 miejsc noclegowych w 50 pokojach (48 pokoi typu standard  i 2 apartamenty) w 13 domkach. Na terenie obiektu znajduje się także obszerny parking.  

 

Oferujemy kompleksową obsługę imprez o charakterze masowym: planujemy, dobieramy atrakcje, zapewniamy wsparcie techniczne i logistyczne.

 

Wszystkie spotkania firmowe organizowane na terenie naszego obiektu przebiegają w swobodnej atmosferze, profesjonalnej obsłudze i towarzystwie pysznego jedzenia.

 

Bliskość natury, cisza i mnóstwo atrakcji sprawi, że będzie to niezapomniany czas!

Kompleksowe

wsparcie imprez

 

Przestrzeń na Twój event​

 

 

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek to doskonałe miejsce na organizację imprez firmowych, konferencji, targów i spotkań biznesowych. 

Warsztaty

Zajęcia taneczne, muzyczne, warsztaty kulinarne.

Śniadania firmowe, lunche biznesowe, uroczyste kolacje.

Spotkania biznesowe

Jednodniowe lub kilkudniowe szkolenia firmowe, pokazy produktów.

Konferencje

Integracyjne spotkania firmowe,  imprezy jubileuszowe, pikniki firmowe i uroczystości okolicznościowe.

Imprezy firmowe

Imprezy o charakterze masowym, targi, zloty, koncerty i festiwale.

Eventy

Co możesz u nas zorganizować?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Dołącz do nas!