Czekamy na Ciebie!

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Wielka wyprawa solnym szlakiem 

 

Zapraszamy na niepowtarzalną podróż solnym szlakiem, którym w średniowieczu podążali kupcy transportując sól zwaną wówczas białym złotem.  Poznaj fascynującą historię i przeżyj pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu zaginionych skarbów. Odkryj tajemnice dawnych rzemiosł, znajdź właściwą drogę w labiryncie podziemnych korytarzy, rozwikłaj zagadkę Zbója Szyca, przekonaj się co znaczy współdziałanie i poznaj jego siłę przygotowując dalekomorską wyprawę. Te i wiele innych zadań czeka na uczestników tej wyjątkowej przygody. Na zakończenie zwycięska drużyna otrzyma nagrodę a wszyscy uczestnicy zajęć rodzinną tematyczną grę planszową.
 
Cena: 30 zł /os.

Programy edukacyjne

 

 

Rywalizacja i integracja, czyli dawka emocji dla najmłodszych

połączona z nauką współpracy. 

Powrót

Strona główna

Tajemnice świata przyrody

 

Tajemniczy świat przyrody na wyciągnięcie ręki. Zobacz z bliska niesamowity świat owadów, nie zgub tropu, kiedy będziesz podążać śladem zwierząt, rozwiąż quiz w mini zoo, a w stadninie naucz się podstawowych zasad jazdy konnej. Przekonaj się sam, jak ciekawe
i zaskakujące może być królestwo zwierząt. Wspólnie z nami przeżyj niezwykłą i pełną wyzwań przygodę.
 
Cena: 30 zł /os.

Akademia jazdy

 

Ten ekscytujący blok zajęć obejmuje zawody na torze gokartowym. Łatwa obsługa pojazdów sprawia, że praktycznie każdy będzie w stanie sprawdzić swoje umiejętności w jeździe po bezdrożach oraz na torze. Duża dawka pozytywnych emocji gwarantowana!
 
Cena: 50 zł /os.

Zmagania z grawitacją

 

Zajęcia z wykorzystaniem technik linowych, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów dostarczą ich uczestnikom wielu niezwykłych emocji i sporej dawki adrenaliny. Zmagania na sztucznej ściance wspinaczkowej oraz szereg dodatkowych aktywności integrujących zespół, takich jak: wspinaczka po linie czy drabinkach alpinistycznych, a także pokonywanie mostów linowych - zapewnią doskonała zabawę utrzymaną w duchu sportowej rywalizacji. Na zakończenie prawdziwa gratka dla nieustraszonych pogromców grawitacji: zjazd ponad 120 metrową kolejką tyrolską nad wodą.  Zmagania z grawitacją to doskonały sprawdzian zręczności i odwagi, ale także ekscytujące przeżycie dla wszystkich biorących udział w zajęciach. 
 
Cena: 50 zł /os.

Potyczki sportowe

 

Zajęcia ruchowe wcale nie muszą być nudne! Nasze gry zespołowe dostarczają wiele frajdy małym sportowcom zapewniając równocześnie odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Zawodnicy, którzy wezmą udział w Potyczkach Sportowych będą musieli wykazać się zręcznością, kreatywnością, koordynacją i precyzją a także umiejętnością logicznego myślenia. Oryginalne konkurencje będące połączeniem zadań sprawnościowych z łamigłówkami sprawdzą szybkość i spryt zawodników oraz zapewnią fantastyczną i pełną emocji zabawę utrzymaną w duchu rywalizacji.
 
Cena: 30 zł /os.
Twój adres e-mail:
Twoja wiadomość:
Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Dołącz do nas!