Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami!

Twój adres e-mail:

Twoja wiadomość:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek moich danych osobowych zawartych w formularzu na potrzeby realizacji przesłanego zgłoszenia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania zgodnie z Polityka Prywatności

 

Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

Potyczki sportowe

 

Zajęcia ruchowe wcale nie muszą być nudne! Nasze gry zespołowe dostarczają wiele frajdy małym sportowcom zapewniając równocześnie odpowiednią dawkę ruchu na świeżym powietrzu. Zawodnicy, którzy wezmą udział w Potyczkach Sportowych będą musieli wykazać się zręcznością, kreatywnością, koordynacją i precyzją a także umiejętnością logicznego myślenia. Oryginalne konkurencje będące połączeniem zadań sprawnościowych z łamigłówkami sprawdzą szybkość i spryt zawodników oraz zapewnią fantastyczną i pełną emocji zabawę utrzymaną w duchu rywalizacji.
 
Cena: 35 zł /os.

Zmagania z grawitacją

 

Zajęcia z wykorzystaniem technik linowych, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów dostarczą ich uczestnikom wielu niezwykłych emocji i sporej dawki adrenaliny. Zmagania na sztucznej ściance wspinaczkowej oraz szereg dodatkowych aktywności integrujących zespół - zapewnią doskonała zabawę utrzymaną w duchu sportowej rywalizacji. Na zakończenie prawdziwa gratka dla nieustraszonych pogromców grawitacji: zjazd ponad 120 metrową kolejką tyrolską nad wodą.  Zmagania z grawitacją to doskonały sprawdzian zręczności i odwagi, ale także ekscytujące przeżycie dla wszystkich biorących udział w zajęciach. 
 
Cena: 50 zł /os.

Akademia jazdy

 

Ten ekscytujący blok zajęć obejmuje zawody na torze gokartowym. Łatwa obsługa pojazdów sprawia, że praktycznie każdy będzie w stanie sprawdzić swoje umiejętności w jeździe po bezdrożach oraz na torze. Duża dawka pozytywnych emocji gwarantowana!
 
Cena: 50 zł /os.

Tajemnice świata przyrody

 

Tajemniczy świat przyrody na wyciągnięcie ręki. Zobacz z bliska niesamowity świat owadów, nie zgub tropu, kiedy będziesz podążać śladem zwierząt.. Przekonaj się sam, jak ciekawe i zaskakujące może być królestwo zwierząt. Wspólnie z nami przeżyj niezwykłą i pełną wyzwań przygodę.
 
Cena: 35 zł /os.

Strona główna

Powrót

Programy edukacyjne

 

 

Rywalizacja i integracja, czyli dawka emocji dla najmłodszych

połączona z nauką współpracy. 

Wielka wyprawa solnym szlakiem 

 

Zapraszamy na niepowtarzalną podróż solnym szlakiem, którym w średniowieczu podążali kupcy transportując sól zwaną wówczas białym złotem.  Poznaj fascynującą historię i przeżyj pełną przygód wyprawę w poszukiwaniu zaginionych skarbów. Odkryj tajemnice dawnych rzemiosł, znajdź właściwą drogę w labiryncie podziemnych korytarzy, rozwikłaj zagadkę Zbója Szyca, przekonaj się co znaczy współdziałanie i poznaj jego siłę przygotowując dalekomorską wyprawę. Te i wiele innych zadań czeka na uczestników tej wyjątkowej przygody. Na zakończenie zwycięska drużyna otrzyma nagrodę a wszyscy uczestnicy zajęć rodzinną tematyczną grę planszową.
 
Cena: 35 zł /os.

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!