Tablice powitalne i plany stołów

Szukasz sposobu na perfekcyjne przyjęcie swoich gości i ułatwienie im odnalezienia miejsc przy stole? Postaw na tablice powitalne z planem stołów

 

70 zł/zestaw

 

 

Złoty heksagon i napis ,,razem lepiej''

Złoty heksagon to geometryczna forma, która cieszy się dużą popularnością w aranżacji wnętrz. Dodatkowo, napis "Razem Lepiej" w pięknej czcionce nadaje mu wyjątkowego charakteru.

 

300zł/zestaw

Bar mobilny

Drewniany bar o ruchomej konstrukcji będzie stanowić doskonałe uzupełnienie przestrzeni naszych sal. Jednak przede wszystkim jest to alternatywa dla stołów

z alkoholami, która nie tylko nada nowoczesnego charakteru ale

i - dzięki podświetlanemu napisowi - będzie jasną wskazówką dla gości poszukujących kolorowych trunków.

 

Cena: 150zł

Ścianka drewniana i makrama

Makrama to rękodzieło, które zachwyca swoją prostotą i elegancją. Idealnie wpisuje się w trendy ślubne i dodaje wnętrzu charakteru. Pasuje do różnych stylów aranżacji, od rustykalnego po nowoczesny. 

 

300zł/zestaw

Dekoracje do wynajęcia

Kolorowe obrusy

Oferujemy szeroki wybór czarnych i zielonych obrusów, które doskonale sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Czarny i zielony to kolory, które zawsze są w modzie i dodają wnętrzu elegancji i charakteru. Są wszechstronne, pasują do każdego stylu aranżacji, od klasycznego po nowoczesny, a do tego łatwe w utrzymaniu czystości.

 

30zł/sztuka

 

 

Transparentne podtalerze

Stół weselny w nowym, ponadczasowym wymiarze. Nasze transparentne podtalerze sprawią, że goście będą zaskoczeni niesamowitą estetyką ich miejsca. Pasują zarówno do aranżacji w stylu boho, rustykalnym, jak i vintage czy glamour.

 

 

4zł/sztuka

Kolorowe serwety

Szukasz sposobu na dodanie odrobiny świeżości i elegancji do swojego stołu? Postaw na zielone serwetki!

Zielony to kolor natury, który kojarzy się ze spokojem, harmonią i odrodzeniem. Dodaje wnętrzu charakteru i sprawia, że posiłek staje się bardziej przyjemny.

 

4zł/sztuka

Dołącz do nas!

Masz pytania?  +48 14 615 27 00

Borek 302, 32-765 Rzezawa

Czekamy na Ciebie!